Újpest-Megyeri szaléziak közössége


P. Szikszay Sándor SDB
igazgató-plébános
Születési dátum:1939.11.18.
Újpestre költözés ideje:2009.08.
P. Havasi József SDB
Születési dátum:1929.03.14.
Újpestre költözés ideje:2009.08.
P. Nagy Ferenc SDB
Születési dátum:1920.10.13.
Újpestre költözés ideje:1991
D. Salagala Rajesh SDB
oratóriumvezető
Születési dátum:1980.01.26.
Újpestre költözés ideje:2012.07.